اين سايت samira.ir به فروش مي رسدسفارش در سميرا : ارزان ترين قيمت ، بالاترين کيفيت و سريع ترين خدمات

شرايط و تعهدات ميزباني وب


1- شرکت سميرا متعهد مي گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ، خدمات ميزباني را با شرايط ذكر شده در مشخصات بسته ها و همچنين انتخاب كاربر ، با توجه به فرمي كه كاربر ارسال مي كند، به وي ارائه نمايد.

2- سميرا متعهد است پس از فروش ، ثبت ، تمديد و ارتقاء هر يک از موضوعات خدمات از طريق پست الکترونيک نامه سفارش، صورتحساب و مشخصات فني را براي خريدار ارسال نمايد
3- متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه شرکت سميرا بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد و به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران، قوانين بين المللي و نيز قوانين ديتاسنتر(هاي) مورد استفاده را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه شرکت سميرا نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از Email خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

4- متقاضي متعهد مي شود كه نام اختصاصي (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص يافته به خود را كه توسط شرکت سميرا به وي اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را، در طول مدت استفاده از اين خدمات ، بدون اجازه شرکت سميرا به غير واگذار ننمايد.

5- در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط شرکت سميرا ، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل شرايط نمونه زير، كه از اراده شرکت سميرا خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت سميرا نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به Web Hostingها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده شرکت سميرا ) اشاره نمود.

6- استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت ، ارسال هرز نامه (SPAM)، استفاده نابجا از وب سايت، اجراي پسوند هاي mp3، استفاده از فيلتر شکن هاي موجود و ميزباني سايتهايي با موضوعات جنسي به هر شکل، سياسي، غير قانوني، هايپ ، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانين کپي رايت ايران و بين الملل ، اکيدا ممنوع است و کلا ايجاد شرايطي که مخالف با قوانين جمهوري اسلامي ايران باشد، سرويس ارائه شده از طرف شرکت بدون هيچگونه اخطار و يا هيچگونه بازگرداندن مبلغي به کاربر، مسدود خواهد شد، سايتهايي که بيش از حد مجاز از منابع سيستم (Resource) مانند CPU، Ram يا شبکه استفاده مي کنند بدون اخطار قبلي قطع خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

7- مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت سميرا نمي باشد.
8- اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري شرکت سميرا در مقابل ادعاي کاربران سند و دليل معتبر خواهند بود.

9- شرکت سميرا مجاز به حذف فايلهاي ويروسي کاربران مي باشد. بديهي است پس از حذف فايل آلوده هيچ گونه اعتراضي پذيرفته نخواهد بود.

10- نگهداري و استفاده از کدهاي مخرب بر روي سرور هاي شرکت سميرا ممنوع بوده و سميرا مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلي مي باشد.
11- محتويات کليه سايتهاي نگهداري شده برروي سرورهاي سميرا (و همچنين سايتهايي که توسط نمايندگان ايجاد مي گردند) کاملا بر اساس قوانين جمهوري اسلامي ايران و قوانين بين المللي مي باشد.
12- سفارش دادن هر يک از سرويسهاي ميزباني، به منزله مطالعه كامل و دقيق اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود لذا ضروري است با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد.
 شرايط و تعهدات :: تعرفه ها :: سفارش :: تماس با ما

© 2020 SAMIRA.IR